Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Raiescu Marian [4020]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Raiescu 
  • 1.2 Prenume: Marian
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 26 ani
  • 1.5 Înălțime: 181
  • 1.6 Greutate: 76 KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon:  714-2619


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, sunt perfect sanatos din acest punct de vedere.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, sunt perfect sanatos din acest punct de vedere.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  -
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: -
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: -
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Singurele contraventii primite sunt din neatentie in trafic.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, detin toate categoriile.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: O singura data pentru viteza.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, comunicarea este esentiala in aceasta meserie.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Stiu sa vorbesc Engleza si Italiana la nivel avansat.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da, desigur.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat, insa am picat probele deoarece nu am fost suficient de pregatit.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic, sofer de autobuz, frizer, tirist, pescar.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Pe parcursul sederii mele in acest oras mi-am dat seama ca este nevoie de cat mai multe cadre medicale pentru a putea avea parte de o viata cat mai frumoasa. Imi doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece consider ca sunt destul de pregatit in acest domeniu tinand cont ca am studiat biologia umana timp de 10 ani. Pasiunea mea pentru a ajuta oameni este la un alt nivel. Imi place sa ajut cat mai multi oameni care nu isi permit nici macar sa isi cumpere de mancare. Consider ca sunt facut pentru a trata oameni bolnavi pentru ca in momentul in care fac asta ma simt cel mai bine.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca fiecare este unic si se diferentiaza prin ceva. Eu unul pot spune ca sunt persoana care isi pune sufletul in munca pe care o depune deoarece imi place sa realizez cat de mult timp depun pentru a ajunge unde imi doresc, neacceptand esecul. Sunt o persoana realista si sincera. Nu pot sa ma laud, scopul meu e sa aud laude din partea celorlalte persoane din jurul meu.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Marian
  • 4.2 Vârsta: Am frumoasa varsta de 16 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Motru, judetul Gorj.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De aproximativ 4 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Din martie 2021, cu pauze din cauza unor probleme de familie si examenului din clasa a VIII - a.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 270
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 4020
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Intre 2-5 ore in timpul saptamanii, iar in weekend intre 3-8 ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: 2/4 warns, 2/5 bans(nu am participat la actiune, eram pe un server de discord).
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele.
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏��𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share