Jump to content
×
×
  • Create New...

[cv]Toto Riina [3039]


Hydra_Quick
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Toto
1.2 Prenume:Riina
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta:30
1.5 Număr de telefon:328-2648

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al orasului Los Santos?DA
2.2 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
2.3 Sunteți în posesia unui brevet de pilot valabil?:DA
2.4 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:DA
2.5 Care este pozitia pentru care aplicati (Manager/Redactor Sef/Redactor/Editor Video/Cameraman/Prezentator/Reporteri/Paparazzi/Designer)?:Paparazzi
2.6 De ce vrei să te alături organizatiei Weazel News ? (Argumentează in minim 75 cuvinte):As vrea sa fac parte din Weazel News , deoarece in trecut m am ocupat si eu cu asa ceva si stiu foarte bine ce inseamna acest domeniu si cu ce se ocupa . In trecut am avut o firma de foto,video,editing si postare pe strada pot spune ca este tot in acest domeniu si pot spune ca m as descurca foarte bine . Am un caracter super deschis sunt o persoana de treaba , comunicativa si imi fac jobul ca la carte . Imi doresc foarte mult sa fac parte din Weazel News , deoarece pot sa ajut foarte mult aceasta firma si staff-ul firmei . Cu cat firma este mai mare are profit si feedback pozitiv in orice lucru .
2.7 Ce te diferențiază de ceilalți candidați? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt convins ca ma diferentiaza maturitatea in gandire si bunatatea si calmul uneori , sunt o persoana atletica , mananc sanatos si tocmai de asta ma consider diferit , imi place viata activa sanatoasa si mediul prietenos si sunt convins ca voi gasi toate astea la voi , cred cu tarie ca vom face echipa buna si ca voi face tot ce imi sta in puteri sa fiu un exemplu bun . Va rog sa imi luati in considerare cererea mea si sper sa nu va dezamagesc , sunt o persoana corecta si voi aplica asta tuturor sa facem din orasul asta unul care sa fie recunoscut pe tot globul pentru corectitudine si respect si seriozitate !


INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Weazel News în trecut?:NU
3.2 Dacă da, specificați și verdictul dat de Directorul Organizatiei Weazel News?:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Mecanic,Agent de Paza


INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [4.0]

4.1 Prenume:Bogdan
4.2 Vârsta:20
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Timisora
4.4 De când vă jucați GTA V?:3ani jum 
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT?:6luni
4.6 Cate ore aveti pe server?: 460
4.7 Ce ID aveti in joc ? :3039
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:4-5
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Warn
5.0 Alte informații:Sper sa fiu accepat si sa mi fac jobul asa cum trebuie

Link to comment
Share on other sites

                                                                    DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                      
RESPINS!
                                                                                                   Respecta modelul.


            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
       
13/09/2022                                                                                                              SUB-COMISAR Claudiu Montana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share