Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Vrajeala Andrei [10871]


Reynold
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Vrajeala
  • 1.2 Prenume: Andrei
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.93 cm
  • 1.6 Greutate: 70 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana.
  • 1.8 Adresă:- 
  • 1.9 Număr de telefon: 567-0664 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da,sunt un cetățean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:  Nu sufăr de nicio o boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio o boala.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu,nu am fost arestat pentru asa ceva.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da,am fost arestat pentru detinerea unei arme albe.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,detinerea unei arme albe.(Dar am cazieru' platit :D)
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Limba engleză, deoarece am invatat-o la scoala.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer autobuz(AVANSAT),Pescar.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Imi doresc foarte mult sa fac parte din acest departament  deoarece este una din factiunile cu o activitate sporita, dar si factiunea pe care respect foarte mult iar majoritatea membrilor din acest departament  sunt seriosi si stiu sa lucreze în echipa. Membrii sunt foarte intelegatori si caldurosi cu persoane noi si de aceea cred ca ma voi adapta la colectiv. Imi place foarte mult sa ajut persoanele iar de accea cred ca aici îmi este locul. Chiar daca am fost arestat de catre  Departamentul De Politie,imi place sa fiu intr-un departament legal.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): As putea spune ca ma diferentiez de ceilalti deoarece ma pot adapta foarte repede,sunt o fire calma,ascult mereu cand mi-se spune ceva,sunt atent la orice mi-se spune,stiu sa muncesc in echipa foarte bine, sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Tot ce fac,le fac cu grjia/atentie. Îmi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur, pun suflet în tot ceea ce fac. De obicei cand mi se acorda sanse nu o dau in bara.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Teodor
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16 Ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Iasi
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : GTA V ma joc de 3 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Incepusem sa ma joc pe la inceputul anului 2021 dar am revenit pe la inceputul lunii iunie 2022 si de atunci ma joc.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 100 ore) : In moment-ul de fata am 370 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 10871
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu » Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu » Da!
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu » Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu » Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur!
  • 5.14 Alte informații : Ma numesc Teodor am frumoasa varsta de 16 ani, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, sunt o fire calma si nu cedez usor. Stiu sa muncesc in echipa foarte bine, sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Îmi plac persoanele cu care pot discuta si glumii. Nu imi place miniciuna, prostia si persoanele care se dau mai importante decât restul lumii. De obicei ma acomodez repede într-un grup nou. Îmi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur, pun suflet în tot ceea ce fac. De obicei cand mi se acorda sanse nu o dau in bara.
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze,am scris gresit la 3.0 la informatii profesionale,am sa le completez mai jos.
 

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Agent-Paza -> Agent-paza-sef 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:  -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer autobuz(AVANSAT),Pescar.
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Vrajeaza Andrei,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.

                DATA                                                                                                                                              SEMNATURA                                               

    13/09/2022                                                                                                                 SUB-COMISAR Claudiu Montana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share