Jump to content
×
×
  • Create New...

Cv Politia Los Santos, Marian Popescu 45557


Marian1221
 Share

Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE   (1.0) 

  • 1.1 Număr  : Marian
  • 1.2 Prenume:Popescu
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:!.84
  • 1.6 Greutate:71kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:- 
  • 1.9 Număr de telefon:453-6807

 INFORMAȚII LEGALE   (2.0) 

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:DA
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică?   Dacă da, explicați:NU
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică?   Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Poliție?:Nu am boli
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă?   Dacă da, explicați: NU
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune?   Dacă da, explicați:Am fost arestat deoarece ma prins poliția cu masca
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani?   Dacă da, specificați:NU
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție?   Dacă da, specificați: DA depasirea limitei legale
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
  • 2.9.1 Dacă da, va fost vreodată suspendat?:NU
  • 2.10 Sunteți capabil să comunice atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:DA
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană?   Dacă da, explicați:NU

INFORMAȚII PROFESIONALE   (3.0) 

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Poliție în trecut?:NU 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă persoană a statului?:DA
  • 3.2.1 Dacă da, specificația și verdictul:MEDICI, Wazel News
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:nu am avut

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE   (4.0) 

  • De ce vrei să te alături Departamentului de poliție din Los Santos?   (Argumentează în minim 75 cuvinte):Cand eram mic tatal meu venea seara tarziu acasa, beat , violent atat verbal cat si fizic la adresa mea si a mamei mele, pana cand intr-o seara mama mea sa saturat si a sunat la politie.  Politisti au lua ttoate masurile legale si asa au scapat-o pe mama mea si pe mine de un monstru!  De atunci mi-am dorit sa devin politist !
  • 5.1 Prenume : Marian Cagil
  • 5.2 Vârsta (   Minim 16 ani OBLIGATORIU   )  16 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență  :RM Valcea
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?   :de 2 ani aproximativ 
  • 5.5 De când vă jucați pe serverul FplayT ?   :de 10 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc?   (   
    Minim 100 de minereu   )   :410
  • 5.7 Ce ID în joc?   :45557
  • 5.8    Inteleg ca odata c5e sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?:    Da   /   Nu=DA
  • 5.9    Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?:    Da   /   Nu=DA
  • 5.10    Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?:    Da   /   Nu=DA
  • 5.11    Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele    5.8     5.9 / 5.10    risc ban provizoriu?:   Da   /   Nu=DA   
  •  
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?   :DA
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?   :DA
  • 5.14 Alte informații: Sper sa fiu acceptat!
Link to comment
Share on other sites

                                                                               DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost
                                                                                      
RESPINS!


            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
       
04/10/2022                                                                                                                               Inspector Dima Sierra-Cristiana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share