Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Joaquin Herrera[Pici 547]


Pic99
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mihai
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur , in cazul in care va trebuii sa sanctionez un prieten pentru o regula incalcata , nu voi tine cont.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte activ pe server ,am rabdare sa explic playerilor cu ce au gresit , am rabdare sa explic playerilor noi cu ce se mananca serverul.Am mai fost in staff si am la cunostinta despre ce este vorba.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Mihai am varsta de 17 ani , locuiesc in Bucuresti si imi place sa imi pierd timpul pe FiveM.Sunt o fire calma , cooperanta , amuzanta , pasionata de gaming si nu sunt o persoana vulcanica sau razbunatoare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Joaquin Herrera
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Pici
  • Ore jucate pe server:3000
  • De cat timp jucati pe server:De cand s-a dat wipe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de programul pe care il am de obicei minim 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un ban pentru esuarea de a sta intr-o factiune si un warn pentru ca aveam job-ul mecanic si nu il faceam si nu stiam la momentul acela ca se da warn pentru asta. 
  • ID-ul din joc:547
  • Averea detinuta in joc: 5-6kk cash + un subaru impreza 22b care se vinde cu 4-5kk.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut toti playerii care sunt noi si nu inteleg cu ce se mananca serverul , m-as asigura ca la fiecare ticket pe care il rezolv playerul a inteles ceva din ce i-am explicat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Raspunde nelamuririlor playerilor de pe server atat celor noi cat si celor vechi care au diferite intrebari , rezolvarea ticketelor in game.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share