Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Half Creed [CroCkeTBrO / ID: 24565 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius.
  • Varsta reala: 22 ani.
  • Orasul unde traiti: Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Asistent Medical.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca din momentul acesta as fi capabil pentru dobandirea acestei functii, datorita capatarii a multe experiente pe acest server, am realizat cat de important este sa fii deschis cu ceilalti si sa ajuti cand este nevoie de ajutor. Cand am ocazia, chit ca nu sunt premiat cu absolut nimic, incerc sa ajut cu ce pot, incerc sa rezolv nelamuririle celorlalti.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Cele mai mari calitati ale mele sunt seriozitatea si perseverenta. In cariera mea de asistent medical, am ales sa imi asum responsabilitatea si sa respect cerintele venite de la superiorii mei. Sunt o persoana care se adapteaza foarte repede in colective noi, imi place munca in echipa si intotdeauna dau tot ce pot pentru a indeplini obiectivele propuse.


    Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Half Creed
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): CroCkeTBrO
  • Ore jucate pe server: 1030 Ore
  • De cat timp jucati pe server: De minim 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4-8h / zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:  Afk la razie, Condus Non-RP, 2 PG , 1 actiune ilegala in zona publica.
  • ID-ul din joc: 24565
  • Averea detinuta in joc: ~ 5 Milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In cazul in care as primi o sansa la aceasta functie, in primul rand m-as gandi mai bine la cum imi petrec timpul si as incerca sa imi petrec o mare majoritate din acesta in a oferi ajutor playerilor ce au nevoie de acesta. Mi-as pune deasemenea timpul la contributie pentru a afla care sunt cele mai des probleme intalnite de jucatori si mi-as da interesul in a schimba imperfectiunile existente in momentul de fata. Totodata, clar mi s-ar ridica drastic activitatea pe joc in limita in care o pot face. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ar trebui sa mentina bunastarea jucatorilor si a serverului. Atributiile lor sunt diversificate: raspund la tickete unde ofera ajutor spre rezolvarea problemei aparute, ofera indicatii si ajutor jucatorilor noi, cu raportarea problemelor mai mari catre gradele superioare ale staffului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , pot filma constant cu NVIDIA Shadow Play.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share