Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Shelby Robert [Krosbai / ID:16235)


Krosbai
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Krizbai Robert
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Alba Iulia
  • Cu ce va ocupati: Elev clasa a X -a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana destul de corecta , de cele mai multe ori gandesc obiectiv fara a ma lasa influentat de parerile celor din jur , etc. . In acelasi timp , sunt destul de calm ca si persoana si pot sa "calmez" anumite situatii fara a imi pierde cumpatul/calmul. In rest , nu cred ca am neaparat alte aptitudini... Nu voi adauga bunul simt / respectul , deoarece consider ca astea sunt calitati care nu cred ca ar trebui sa ii lipseasca unui membru staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Robert , am varsta de 16 ani si sunt elev in clasa a X-a. Sunt sportiv de performanta (inot) de aproximativ 10 ani , sport care m-a ajutat sa inteleg mult mai bine ceea ce inseamna anumite calitati care trebuie cultivate de cand esti adolescent , precum , respectul , bunul simt , calmul si mai ales RABDAREA. Eu unul eram o persoana destul de nerabdatoare cand eram mai mic , pana sa ma apuc de acest sport. Timpul dedicat asteptarii rezultatelor care au aparut timp si timpul dedicat antrenamentelor m-a facut sa inteleg ca rabdarea este un plus foarte mare si benefic unei persoane. In rest , pot sa spun despre mine ca sunt o persoana amabila , sociala , intelegatoare si cu bun-simt. Cam asta este descrierea mea ca persoana , in rest nu am neaparat alte lucruri pe care sa vi le prezint :D . 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Shelby Robert
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): krosbai🌹
  • Ore jucate pe server: 1276
  • De cat timp jucati pe server: De aprox. 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un jail primit la 100 ore pentru condus non-rp
  • ID-ul din joc: 16235 
  • Averea detinuta in joc: aprox. 3-4 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , de cand am inceput sa ma joc am fost tipul de persoana care se adapta si respecta regulile impuse , fara sa comentez , etc...
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , daca a fost sa fiu sanctionat imi asumam greseala , indiferent de situatie (regulament sv / factiune din care faceam parte)
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer as incerca sa ma dedic foarte mult pe partea de a ajuta playerii de a scapa de "frica" asta de roleplay pe care am vazut ca au inceput sa o aiba. Foarte multi termina foarte repede un roleplay care poate fi dus mai indelungat si chiar mai complex si interesant. De asemenea , probleme playerilor care sunt deobicei in ordinea de zi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa , dupa opinia mea , cu mentinerea buna-starii pe server, rezolvarea problemelor care apar intre playeri sau pe care playerii le intampina de zi cu zi. De asemenea , preluarea indirecta sau directa a unor propuneri care pot sa ajute la imbunatatirea modului de roleplay pe server. Sunt de parere ca si aceste lucruri "marunte" ajuta la cresterea nivelului de roleplay pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , folosesc de cele mai multe ori OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Total de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share