Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] O'Neill Deniz | Turcu [163]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Deniz Duzel
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Tulcea
  • Cu ce va ocupati:  Afacerile familiei.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit sa mi se acorde o sansa la aceasta functie deoarece sunt foarte vechi pe aceasta comunitate sa fiu mai exact (2019),in urma acestui timp petrecut pe aceasta comunitate am reusit sa acumulez experienta necesara pentru a reusii sa ma descurc in anumite situatii de diferite dificultati.Am interactionat de-a lungul timpului cu foarte multe persoane cu diferite comportamente si am observat ceea ce doresc playerii sa vada la un membru staff pe acesta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana foarte activa in diferite activitatii sociale,imi place sa ajut lumea de aceea particip si la activitatii de voluntariat impreuna cu membrii familiei.Consider ca respectul este unul dintre cele mai importante lucruri in viata si ca acesta trebuie castigat sau oferit , personal merg pe principiul "respacta ca sa primesti la randul tau respect" si pot explica si de ce : Nu te poti astepta sa primesti respect daca tu tratezi gresit o persoana pentru ca aceasta nu are niciun motiv de a te respecta,trebuie sa respecti indiferent de situati daca cineva te deranjeaza sau pur si simplu nu ti place de el te intorci si pleci.Ca si adolescent ma implic destul de mult in afacerile familiei pentru ca imi place sa muncesc si sa imi castig singur banii , pot spune ca imi place independenta fata de parinti.Nu sunt cu nimic mai special fata de altcineva ma consider la fel ca oricare alt baiat de oriunde.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):O'Neill Deniz
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Turcu
  • Ore jucate pe server: 1100
  • De cat timp jucati pe server: 4 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 6-9 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn uri un ban (ultima mea sanctiune este luata acum 1 an si pot spune ca am invatat din greselile facute)
  • ID-ul din joc: 163
  • Averea detinuta in joc: 8kk dintre care 2.5 cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu consider ca sunt un membru cu o reputatie ok
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cred ca as incerca sa petrec umpic mai mult timp pe server pentru ca timpul pe care il acord role-play ului facut de mine pe sv sa nu se schimbe dar in acelasi timp sa pot face si cateva ore de tickete in fiecare zi pentru a invata cat mai rapid toate chestiile pe care le pot invata/afla numai dupa intrarea in staff.In cazul in care voi obtine aceasta functie ma voi dedica complet acestei functii incercand sa imi fac treaba cat mai bine si cu cat mai putine greseli posibile.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din ceea ce am observat de cand ma joc pe aceasta comunitate este ca un helper are anumite responsabilitati cum ar fi : Raspunderea la anumite intrebari puse de playerii / solutionarea ticketelor pe discord cat si cele de pe joc / rezolvarea problemelor de pe support / Lamurirea de probleme si de situatii Role-Play defectoase dar cat si sanctionarea jucatorilor care incalca in mod repetat regulamentul server-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share