Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Luca Petre [LucaJpn / ID: 10968]


Recommended Posts

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristian Luca
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Inteleg si sustin treaba asta, nu o sa fac nici un fel de favorizare.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In ciuda faptului ca am doar 17 ani sunt foarte matur si stiu sa tratez serios situatiile cu care o sa ma confrunt. Pe langa asta stiu regulamentul foarte bine si am prins o experienta pe server care cred eu ca m-ar ajuta sa rezolv problemele intampinate de jucatori.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut! Sunt Luca si am 17 ani. Imi place foarte mult sa ma joc pe calculator in special Fivem si sa ies afara cu prietenii mei. Sunt un om cu spirit de gluma care stie sa se distreze si in acelasi timp sa aiba si o limita.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Luca Petre
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Luca Jpn
  • Ore jucate pe server: 695 de ore
  • De cat timp jucati pe server: cred ca de 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut 3 warnuri, unul pentru metagaming, minciuni la ticket si pentru no fear... greseli luate pentru neatentie si prostie
  • ID-ul din joc: 10968
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 2 milioane daca luam in calcul si lanturi, arme , si alte lucruri
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar mi-am facut prieteni si consider ca nu am o reputatie proasta ci una buna
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, cu nimeni, mi se par foarte de treaba membrii staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as dedica majoritatea timpului partii de membru staff si as incerca sa fac jucatorii sa inteleaga greselile facute si sa nu le mai repete. In acelasi timp as fi foarte atent la deciziile pe care le iau deoarece o data ce esti un membru staff ai o putere de influentare mai mare.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu problemele sau nelamuririle jucatorilor si ii indruma pe o cale mai buna, in acelasi timp cu explicarea greselilor ca sa nu le mai repete si indrumarea celor noi veniti.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma cu obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da imi asum tot ce am scris in aceasta aplicatie si va multumesc pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share