Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Sima Liviu [ levuCFR / 225 ]


levuCFR
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Sima Liviu
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Ploiesti
Cu ce va ocupati:sunt elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:DA
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu mereu am incercat sa ajut asa cum pot persoanele de pe chat cand adresau intrebari legate de buguri sau probleme pe care nu ar stii cum sa le rezolve IC, la fel cum am ajutat si persoanele pe care le intalneam IC indiferent de loc sau situatia in care ma aflam eu 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat la locul lui, tacut dar prietenos care a fost impartial la fiecare ticket chair daca am fost chiar eu implicat. Am preferat corectitudinea in orice caz peste un avantaj pe care l as fi putut primi daca as fi scapat nepedepsit, din fericire nu a fost cazul sa primesc orice tip de avertisment si sunt de parere ca nici nu o sa urmeze o astfel de sanctiune. Ma integrez usor in grupuri avand un grup mare de prieteni pe care de-a lungul timpului i-am convins sa se apuce de acest server.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Han Marian
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):levuFCP
Ore jucate pe server: 760
De cat timp jucati pe server: 2020
Cat timp acordati serverului pe zi: 4 ore 
Sanctiuni anterioare pe server:Nimic
ID-ul din joc:225
Averea detinuta in joc: aproximativ 7 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Niciodata
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fi mai atent la unele reguli OOC din cadrul serverului si as rezolva mai intai problemele comunitatii ca sa pot sa fiu cat de concentrat pot, iar abia apoi daca devin obosit sa pot sa revin la roleplay-ul meu pentru a nu gresi cu sanctiunile pe care le-as acorda sau ca sa pot sa fiu complet atent la fiecare detaliu important din fiecare problema.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolva problemele comunitatii in cel putin jumatate din timpul in care este activ pe server pentru binele si linistea comunitatii, dar in acelasi timp si pentru placerea lui deoarece un HELPER trebuie sa ajute pe oricine din propria placere.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share