Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] TOTO Don [Ckloa #zirapidos / 20690]


Ckloa
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Clau Denis
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Satu Mare 
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand, avand in vedere statusul fplayt-ul, cred ca as merita sa fiu staff deoarece este nevoie de ajutor mereu pe server, avand in fiecare zii un număr impresionant de jucători, fiecare cu problemele și întrebările lor. Fiecare persoana aflată pe server are o mentalitate diferită si de aceea ar trebuii cat mai mulți membrii staff sa se muleze cu cerințele playerilor si de aceea, am aici o lista cu cateva dintre abilitățile mele care sunt sigur ca v-ar fi de folos:

                   Un bun ascultator: Înainte de a trece la acțiuni, îmi place sa ascult în amănunt problema pe care unul sau mai mulți dintre jucătorii noștri o au. Dacă nu știi sa asculti o persoana, nu ai de unde sa incepi sa rezolvi problema respectivă. Eu ma pot considera un foarte bun ascultător, deoarece mereu am știut cum să-mi ajut prietenii și chiar lumea din jurul meu cand intampina probleme.

                    Responsabil: Responsabilitatea este una dintre cheile principale pentru a deveni o persoană de succes. Pentru a atinge, trebuie să treci prin anumite situații și să înveți din greșelile pe care le faci pe parcursul vieții.

                 Matur: Întotdeauna mă gândesc de două ori înainte de a spune ceva. De asemenea, susțin faptul ca întotdeauna trebuie să fii calculat și formal, mai ales cu oameni care nu te cunosc cu adevărat. Cuvintele și atitudinea ta poate creea foarte multe opinii si de aceea trebuie mereu sa te controlezi și sa încerci sa fi cat mai deschis posibil.

  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o personalitate aparte, cu glume la locul lor care stie sa faca diferenta dintre o situație în care caterinca este permisă și o situație care dedica un nivel foarte mare de seriozitate și dedicatie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): TOTO Don 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ckloa #zirapidos 
  • Ore jucate pe server:1817
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si un pic 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul saptamanii 4+ iar in weekend 6-7+
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu 
  • ID-ul din joc: 20690
  • Averea detinuta in joc: 1 lant amoung us, 1 honda st2000, 1.5 mil cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sa fiu sincer, tot ce as face pe server este sa ajut comunitatea să devină și mai prosperă și mai interesată de joc fata de cum este acum. Mereu este loc de mai bine și sunt de părere ca fiecare personalitate din staff vrea sa schimbe ceva la randul lui dar eu în loc sa fac ceva diferit, m-as focusa pe comunitate o buna parte din timp. Mie îmi place foarte mult sa comunic si sa vad ce are lumea de spus și ce si-ar dorii sa vada la noi pe server, deși știu ca nu poți face pe toata lumea fericită, as vrea sa imi incerc șansele de a creea ceva revolutionar pe comunitatea noastra. Eu as vrea sa crestem împreună, sa ne bucurăm împreuna și cel mai important, sa le trăim împreună ca o familia, respect prieteni, de aceea serverul se numeste friends play together pana la urma. Cred ca prezenta mea în staff va fi resimtita de o buna parte din comunitatea de-a lungul timpului și sunt absolut sigur ca nu se vor crea probleme.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un staff se ocupă cu moderarea interni cat si externă [discord] a server-ului. Fiecare grad din staff are responsabilitatea de a-și dedica o buna parte din timp pentru a ajuta playerii si serverul in a devenii ceva și mai bun decât la momentul actual, deoarece, cum am menționat și mai sus, este mereu loc de ȘI MAI BINE. Gradul de helper nu este un grad ușor, fiecare dintre helperii de pe server pot avea anumite situații sau momente în care sunt pur și simplu copleșiți de nivelul de support necesitat pe server și mă consider unul dintre persoanele care chiar si-ar dorii sa le poată oferii ceva în schimb pentru tot efortul lor. Un helper, cum vine din nume, ajuta efective toate platformele serverului și vrea sa fie sigur ca totul decurge perfect de-a lungul timpului nostru petrecut pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share