Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cucosii coksy[Rey / ID:38308]


Reymond
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Vaslui 
  • Cu ce va ocupati: electrician
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): sustin ca pot sa ajut comunitate si sa rezolv problemele  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei ,am 25 ani  sunt un baiat linistit , imi place sa fac diverse lucruri (fotbal , biliard , ping pong) si  mereu sunt cu un vibe bun !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cucosii coksy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ReY
  • Ore jucate pe server:1089 luni
  • De cat timp jucati pe server: aproape 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore pe zi ( dar in weekend stau mai mult)
  • Sanctiuni anterioare:  0 warn-uri , 1 ban provizoriu 
  • ID-ul din joc: 38308
  • Averea detinuta in joc: peste 1 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: da 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Pai daca  obtin aceasta functie  cred ca as putea oferi o mana de ajutor persoanelor care au o problema sau o nelamurire , dupa atat timp petrecut pe server mereu o sa inveti ceva nou si cred ca din experienta mea pe comunitate as putea exprima opinia mea celor care persita o problema 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are rolul de a ajuta persoanele care au o problema sau o nelamurire intalnita pe server IC cat si OCC  , sa patreze ordinea pe comunitate si sa  fie sincer asupra decizilor pe care le ia , chiar daca are o nedumerire asupra unei decizi  mereu un coleg sau o  colega poate sa ofere  o mana de ajutor in functie de situatie ! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share