Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pintilie Alexandru[ Piciu/ ID: 9800 ]


Aleex
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragan Alexandru
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Elev/ barman pe plaja
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi doresc foarte mult acest grad deoarece cred si imi sustin ideea ca pot oferii jucatorilor de pe acest server o experienta mai buna si fara fail uri .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru , am 16 ani sunt din Constanta si cred ca sunt o persoana cat se poate de calma si rationala si incerc sa ma perfectionez in fiacare zi si invat din greseli 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pintilie Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Piciu
  • Ore jucate pe server: 960 de ore
  • De cat timp jucati pe server: Din martie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore depinde de zi deoarece cand o sa incep scoala timpul meu o sa fie limitat dar nu o sa las acest lucru sa ma impiedice sa ma joc pe server
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn uri facute din prostie dar am invatat din greseli si incerc sa nu le repet
  • ID-ul din joc: 9800
  • Averea detinuta in joc:  Nu am o avere extravaganta dar banii nu sunt importanti pe partea administrativa a serverului
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , din cate stiu nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit pe partea de staff deoarece este perfect cum este acum .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa informeze oamenii lipsiti de informatie si sa ajute oamenii de pe server cu informatii aditionale
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Ma plictiseste cand se joaca fifa si dupa imi da amentda un milion. mereg cu palarie de bucatar la jaf si nic macar nu foloseste ak ul. este un membru din familia sebastiano , dar tot nu o are mare. deci n mare -REP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share