Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mask Golden [Nicu/ID:14519]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cizmadia Nicu
  • Varsta reala: 30
  • Orasul unde traiti: Gherla
  • Cu ce va ocupati: Decoratiuni 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  90% Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pot sa zic ,ca as merita aceasta functie din cauza ca in trecum am fost helper si am renuntat din cauza de timp liber , acum am revenit cu programul la normal si am iar timp sa ma ocup de aceasta treaba si sa ajut comunitatea
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Imi place corectitudinea si o sa fiu mereu de partea adevarului , nu suport minciuna sunt o persoana calma si incerc sa rezolv problemele cu vorba buna si calm , nu prea stau mult la discutii prefer sa trec direct la subiect

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mask Golden
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Nicu
  • Ore jucate pe server: 2400
  • De cat timp jucati pe server: un an si cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-5 ore un ultimul timp
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2x Ban provizoriu...
  • ID-ul din joc: 14519
  • Averea detinuta in joc: 500.000 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu cat mai atent la intrebarile sau problemele intampinate si sa le rezolv cat mai repede si cat mai bine(corect)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: cu tot ce este necesar sa ajute aceasta comunitate , rezolvarea nelamuririlor care le au anumiti playeri si cu ajutarea acestora 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share