Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Scarlatti Cosmin[ Vipex19 / ID :4371 ]


Vipex19
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

    Numele real: Cosmin Ionut
    Varsta reala: 16
    Orasul unde traiti: Bucuresti
    Cu ce va ocupati: Elev
    Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
    Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
    De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca sunt capabil sa ajut aceasta comunitate din care fac  parte de cand se afla serverul in paleto si doresc sa ajut serverul in a se dezvolta
    Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Cosmin sau Vipex ,  hobby-urile mele sunt  gaming-ul, scripting, editare foto-video ,am varsta de 16 ani si in ultima perioada comunitatea fplayt a fost hobby-ul meu, am facut parte din proiectul Cobra Kai.

 

Informatii de pe joc:

 

    Numele din joc (Buletin):Cosmin Scarlatti
    Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vipex/Vipex🧳
    Ore jucate pe server: 1325
    De cat timp jucati pe server: aproximativ 2 ani,de cand se afla serverul in paleto
    Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 6-10 ore
    Sanctiuni anterioare pe server: 1 jail
    ID-ul din joc:4371
    Averea detinuta in joc: 300k bani in mana. Bunuri in valore de 200k (arme, materiale si multe altele).
    Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nicicum, deoarece am incercat sa fac un roleplay cat mai calitativ
    Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, si incerc respect  orice membru staff.
    Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ma uit  in zonele populate cu ajutorul  NO-Clipului incercand sa atentionez/sactionez jucatorii care incalca regulamentu  si sa ridic nivelul de roleplay prin ai sanctiona pe cei ce incalca regulamentul
    Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea rolul unui Helper este de a rezolva ticketele de pe joc cat si de pe discord  , de a raporta bug-urile de orice tip si de a aplana conflictele.
    Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur!
    Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da, sunt de acord  cu acest lucru.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share