Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Giovanni Falcone [57685]


Lolex
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Falcone
  • 1.2 Prenume:Giovanni
  • 1.3 Sex:M
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:1,81
  • 1.6 Greutate:82kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:nu detin o locuinta in prezent
  • 1.9 Număr de telefon:787-5510

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da sunt un cetatean legal al comunei Los Santos
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de vreo boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu sufar de vreo boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:daca si detine vreuna dintre aceste boli probabil m-ar fii afectat performanta ca potential angajat in cadrul Departamentului de Politie din fericire sunt sanatos tun
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu am fost vreodata arestat pentru vreo crima
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu am fost vreodata arestat pentru vreo infractiune
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:nu am facut uz de substante interzise in ultimii 2 ani
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da am primit o contraventie pentru nerespectarea marcajelor rutiere,respectiv masina mea era semi-major avariata,eu netinand cont de acest lucru am accelerat mai mult decat a dus masina si am trecut pe culoarea rosie la semafor
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da sunt in posesia unu permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu nu mi-a fost vreodata suspendat
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da sunt capabil sa comunic atat verbal cat si scris in Limba Romana
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da mai am alte cunostine in orice alta limba decat Limba Romana,respectiv in Limba Engleza  fiind un vorbitor fluent spre nativ petrecand 2 ani in Ohio

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu am mai trimis o aplicatie de angajare la Departamentul de Politite in trecut
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu am mai trimis o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie in trecut
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da am mai trimis o aplicatie de angajare catre alta agentie a statului aceea fiind Departamentul Medical
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Acceptat,petrecand aproape o luna de cei mai tarii oamenii
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:sofer cargus,gunoier,taximetrist,postas

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)::Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie din Los Santos deoarece vreau sa ajut la reajustarea ratei de crimnalitati in acest oras,cred cu solidaritate ca daca voi primii o aceasta sansa uriasa de a fii alaturi de departament ca nu voi dezamagii pe nimenii din toate punctele de vedere vorbind atat cat in mediul departamentului cat si inafara acestuia,consider ca sunt total eligibil pentru acest post deoarece nu ar fii prima oara cand salvez vietii dupa cum spuneam am fost alaturi si de cei din Departamentul Medical participand la jafuri armate pe langa toate aceste motive imi doream sa intru in acest departament inca de cand eram doar un mic copil eram pur si simplu uimit de absolut orice subiect care avea legatura cu politia ori ca il auzeam ori ca il vedeam cu propii ochii nu imi venea sa cred nici cum.Sper sa indeplinesc absolut toate cerintele puse de catre dumneavoastra si sa fiu alaturi de departament
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca de ceilalti canditatii este modul de a aborda orice fel de situatie fie ea tensionata sau calma imi place sa lucrez in echipa,nu ma pierd in situatii critice mereu incerc sa aplanez totul catre bine,ma ambitionez si risc in asa fel sa ma afirm in bine si poate sa fiu exemplu pentru ceilaltii care poate nu depun atat de mult efort sunt dispus sa invat lucruri noi oricat de poate neimportante sau importante vor fii acelea pentru mine,iar uneori poate ideile mele pot face diferenta in unele situatii.Tot ce am mentionat mai sus sunt lucruri observate de mine insumi si de ceilaltii de asemena dar ce ma defineste in general  si diferentiaza de ceilaltii este dorinta de a intra in departament,dar desigur ca consider ca fiecare care aplica la aceasta agentie are ceva special care poate face diferenta

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Darius
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Dr.Tr.Sv
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :din 2015 si 2018 fivem
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :2 ani 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :104 am pierdut un cont cu 1100
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :57685
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da 
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da am citit informatiile legate de aplicatie
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da am citit regulamentul politiei
  • 5.14 Alte informații : multumesc pentru timpul acordatat citind aceasta aplicatie 
Link to comment
Share on other sites

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost
                                                                                      
RESPINS!
                 



            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
       
1/11/2022                                                                                                                               Inspector Dima Sierra-Cristiana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share