Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Falcone Giovanni [56785]


Seranno
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Falcone 
  • 1.2 Prenume:Giovanni
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:1.83
  • 1.6 Greutate:84 kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:Nu detin o locuinta 
  • 1.9 Număr de telefon:787-5510 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da sunt un cetatean legal al comunei Los Santos 
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de orice boala cronica 
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de orice boala fizica 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Din fericire nu sufar de niciun fel de boala in prezent dar consider ca daca as fi suferit de aceste boli mi-ar fi redus performanta ca posibil angajat in cadrul Departamentului de Politie 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost vreodata arestat pentru vreo crima 
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost vreodata arestat pentru vreo infractiune 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut uz de substante interzise in ultimii doi ani
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da am primit o contraventie pentru nerespectarea marcajelor rutiere,respectiv trecand cu un autovehicul pe culoarea rosu la semafor dar acest incident neplacut a avut loc deoarece respectiv autovheculul in cauza pe care l-am condus la acel moment era semi-avariat ceea ce a dus incalcarea marcajelor rutiere (franele nu au mai tinut)
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da sunt in posesia unui permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu mi-a fost vreodata suspendat permisul de conducere 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da sunt capabil sa comunic atat verbat cat si in scris Limba Romana 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da am si alte cunostinte lingvistice in orice alta limba decat Limba Romana,Respectiv Limba Engleza si Limba Franceza aceasta fiind invatata la liceul militar absolvit de catre mine

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu am mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie in trecut 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu am mai trimis vreodata vreo alta aplicatie 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da am mau trimis vreodata aplicatie de angajare la oricare alta agentie a statului accea fiind Departamentul Medical
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Miner,Petrolist,Sofer Cargus,Gunoier,Postas,Taximetrist,Pescar,Sofer de autobuz etc. 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma altur Departamentului de politie din Los Santos deoarece nu este doar o cariera pe care mi-o doresc sa o am pana cand nu o voi mai putea practica din cauza varstei ci un vis de cand eram doar un mic copil.Nu stiam din totdeauna de acest subiect "Politie" dar am avut norocul nemarginit ca in familia mea,Tatal meu sa practice aceasta nobila slujba de politist,si mereu il vedeam dupa ore intregi de la munca cand venea acasa si nu parea vreodata obosit sau trist,ba chiar in fiecare seara imi povestea cat de minunat a fost in ziua respectiva.Uneori imi poveste niste lucruri pe care nu imi venea sa le cred unele am avut norocul sa le vad cu propii mei ochii si realizasem cat de minunat este tatal meu.Asta ar fii cel mai important motiv dar pe langa acesta Los Santos chiar daca este cel mai frumos oras dintre toate,tot sunt niste oamenii care creeza putine sau multe probleme,mici sau mari,iar eu vreau sa imi depun cuvantul in fata legii si sa ajut la reajustarea ratei de criminalitate in acest oras facand tot ce imi sta in putinta si de aceea vreau sa ma alatur Departamentului de politie din orasul Los Santos 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca de ceilaltii canditatii ma diferentiaza este caracterul meu,adica la calitatiile pe care le detin vorbind atat fizice cat si morale respectiv:politetea fata de celelalte persoane,modul de a aborda situatii oricare ar fii ele,vreau sa fac pe toata lumea din jurul meu sa rada dar cand treaba serioasa stiu sa ma comport ca atare,prietenos dispus ca cunosc persoane noi si sa lucrez cu ele,Toate aceste fiind spuse este maturitatea in general pentru ca in opinia mea acest cuvant caracterizeaza toata cuvintele in exemplu de asa da

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Andrei 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Ploiesti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :4 ani 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :De 1 an si jumatate
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :220
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :57685
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da am citit informatiile legate de aplicatie 
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da am citit regulamentul politiei 
  • 5.14 Alte informații :Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei 

 

Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Falcone Giovanni,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.

      DATA                                                                                                                                      SEMNATURA                                         

2/12/2022                                                                                                                 Inspector Dima Sierra-Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share