Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] David Gabriel [ GabrieL / ID: 12147 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: David Gabriel
  • Varsta reala: 17 
  • Orasul unde traiti: Buzau 
  • Cu ce va ocupati: In momentul de fata sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere consider ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ajut oamenii noi pe aceasta comunitate si condiser ca orele petrecute pe server si experienta acumulata in tot acest timp ma vor ajuta sa ma descurc foarte bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut , ma numesc David am varsta de 17 ani iar deocamdata sunt clasa a 11 la liceu iar acest lucru ma ajuta foarte mult deoarece am suficient timp liber pe care doresc sa il investesc pe partea de FiveM. Imi place foarte mult sa ma distrez alaturi de prietenii mei si sa ma joc alaturi de ai pentru a imi descarca nervii si a ma relaxa in momentele tensionate din viata mea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): David Gabriel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GabrieL
  • Ore jucate pe server: 780
  • De cat timp jucati pe server: de aproape 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore , depinde zile deoarece sunt zile in care pot sta si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban pentru Condus NON-RP si un ban pentru motiv hacker pe un alt id ( cu mentiunea ca de data aceea fratele meu sa jucat iar eu nu stiam de ceea ce intentiona sa faca  )
  • ID-ul din joc: 12147
  • Averea detinuta in joc: 1.7 cash si bunuri in valoare de 350k maxim.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din ce stiu eu nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as primii aceasta sansa , as acorda mai mult timp comunitatii pe partea de ticket dar si pe partea de roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere un HELPER se ocupa in primul rand cu ajutarea tuturor playerilor de pe server si trebuie sa aiba un profesionalism aparte fata de jucatorii comunitatii.  In al doilea rand, un Helper ar trebui sa se ocupe de ajutarea atat a playerilor noi care incearca sa se adapteze la lucrurile noi pentru ei cat si playerilor mai experimentati, care au diverse probleme , fie ele mai grele sau mai putin grele.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share