Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mihalache Antonio [Tony / id 6150]


19anto47
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihalache Antonio
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Studiez
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece simt ca pot face fata multor situatii dificile , si a imi pastra calmul in situatiile tensionate de care ma voi lovii o data cu dobandirea acestei functii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt Antonio , prietenii imi spui Tony , imi place fotbalul , fac fotbal de aproximativ 6 ani , imi place sa ma joc FiveM in timpul liber , si sa am parte de experiente noi in fiecare zi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Antonio Logan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server: 1020 la momentul aplicatiei
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 1 an jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul saptamanii 5-7 iar in weekend chiar si 10 ore depinde de timpul liber pe care il am in ziua respectiva
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban pentru coruptie 1 warn (no-fear)
  • ID-ul din joc: 6150
  • Averea detinuta in joc: 8kk inainte sa joc la barbut
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , chiar ma inteleg bine cu membrii staff ului
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ma tin de capul jucatorilor care fac fail'uri si sa incerc pe cei noi veniti , sa ii fac sa inteleaga ce este acest Advance RP si sa nu faca lucruri gresite pe care le vor regreta dupa un anumit interval de timp. Voi incerca sa fiu mereu cu un pas in fata membrilor staff , pentru a putea arata ca sunt capabil pentru aceasta functie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea/preluarea ticketelor , ii ajuta pe jucatorii noi ai comunitatii , incearca sa reduca Roleplay-urile mai putin Advance , si in primul rand , un helper isi face mereu treaba si este serios atunci cand vine vorba de aceasta atributie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share