Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Baban [ Baban Spoitoru / ID : 40916 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vlad Baban
  • Varsta reala: Detin infloritoarea varsta de 18 ani .
  • Orasul unde traiti: Traiesc in orasul Targu-Jiu, judetul Gorj .
  • Cu ce va ocupati: In momentul de fata, nu ma ocup cu nimic, mici combinatii pentru bani de buzunar .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Total constient de acest fapt.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Il cunosc, si il respect in certitudine .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece detin o experienta vasta in acest domeniu si consider ca pot ajuta la rezolvarea ticketelor, dar mai ales la cooperarea intre membrii staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Vlad Baban si am 18 ani. M-am alaturat comunitatii FiveM in anul 2019, iar din momentul in care am intrat prima data am stiut ca este jocul meu favorit . Ca hobby-uri, ies la fotbal la balon cu tovarasii mei si practic kickbox de aproape 4 ani de zile . Sunt o persoana obisnuite, si cu lucruri bune si cu lucruri rele .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Baban Spoitoru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): babansefutau
  • Ore jucate pe server: 100 Ore .
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ cateva luni .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord undeva intre 4 si 10 ore depinde de zi .
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban pentru cooperare pe discord .
  • ID-ul din joc: 40916
  • Averea detinuta in joc: 250.000 $ cash, BMW M5, Duba, Lant, Ceas .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ba chiar una buna .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, as face exact ce scrie in regulament .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu rezolvarea ticketelor, lamurirea jucatorilor la intrebari si indrumarea lor la un joc cat mai placut .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, OBS 1060 60 fps .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt total de acord . 
Edited by babansefutau
Link to comment
Share on other sites

  • babansefutau changed the title to [ HELPER ] Baban [ Baban Spoitoru / ID : 40916 ]
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share