Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Omar Duggan [ Socrate / ID: 2527 ]


Recommended Posts

  • Informatii din viata reala:


    N
    umele real:Mateescu Octavian !
  • Vârstă reala:18 !
  • Orașul unde trăiți:Câmpulung Muscel !
  • Cu ce vă ocupați: Mă ocup cu liceul,în timpul liber cu jocurile și fotografia, respectiv editare foto .
  • Sunteți de acord că trebuie să lașați prieteniile deoparte și să acționați corect în orice situație?: Înțeleg atribuțiile pe are le are un Helper și sunt de acord cu acest fapt!
  • Cunoașteți la perfecțiune regulamentul serverului?: Da .
     
  • De ce credeți că meritați aceasta funcție (Minim 20 cuvinte): Consider că merit  funcția deoarece am anumiți factori pozitivi pentru aceasta, respectiv calmitatea de care dau dovada, seriozitatea cu care abordez situațiile, gândirea matura de care dau dovada,în ultimul timp reușind să cuprind un vast portofoliu de experiențe care mi-au format caracterul în modul care este în ziua de astăzi. Fiind jucător pe aceasta comunitate din anul 2019, experience wise în legătură cu Fivem-ul, după părerea mea, stiu jocul aproape la perfectie.
     
  • Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Voi începe prin a vă saluta cu stima și cu respect pe toți cei care sunt doritori să citească aceasta aplicație,numele meu este Octavian, de zi cu zi mi se spune Tavi, dar în mediul online am ales numele Socrate, care este motanul meu de când eram copil. Am vârstă de 18 ani, împliniți în luna Noiembrie, sunt elev în clasa a XI-a pe profil real, respectiv Matematica-Informatica în Câmpulung Muscel, județul Argeș. Sunt o persoana calma, rațională, cu care se poate purta multiple discuții în domenii vaste, perfecționist , ceea ce eu consider că fiind și avantaj și dezavantaj asupra caracterului meu, perfecțiunea fiind inexistenta dar asta nu înseamnă că nu putem să țintim spre perfecțiune. Daca tot am spus părțile pozitive, trebuie să spun și părțile negative, una la care mă pot gândi și pe care o pot spune aici este faptul că daca mă enervez, sunt "foc", desi mă înfurii foarte greu, când se întâmplă iese foc în spatele meu! Pasiunea mea din ultimul timp este fotografia, respectiv editatul foto, acest domeniu a început să mă atragă de aproximativ un an de zile, în ultimul timp investind timp consistent și bani pentru a reuși să aduc calitate înalta produselor mele!



     
  • Informații de pe joc:
     
  • Numele din joc (Buletin): Omar Duggan !
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Socrate !
  • Ore jucate pe server: 1280 +-
  • De cât timp jucați pe server: Joc pe comunitate și respectiv server din August 2019
  • Cât timp acordați serverului pe zi: Solid,undeva la 4-5 ore pe zi în timpul săptămânii daca nu am roleplay-uri complexe, în cazul respectiv orele fiind mai multe !
  • Sancțiuni anterioare pe server: Am sancțiuni anterioare pe server, și anume 4 banuri provizorii !
  • ID-ul din joc: 2527 !
  • Averea deținută în joc: Mașini,obiecte,investiții în valoare de aproximativ 6 milioane + 60.000$ cash .
  • Vă știți cu o reputație proasta pe joc?: Nu !
  • Ați avut altercații, discuții aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu !
  • Ce ați face diferit daca ați obține aceasta funcție?: Diferit aș face următorul lucru: O să iau fiecare posibilitate, și pe cea buna și pe cea rea și încerc să dau răspunsul cât mai rațional în funcție de realitate, fiind oameni!
  • Cu ce credeți că se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu problemele de baza care se produc în raport de roleplay, nelămuriri, reclamații, buguri de zi cu zi, raspunde cu bunătate și cu sinceritate persoanelor în nevoie, în întreținerea serverului și a integritarii, făcând curatienie de mașini abandonate, și tot ce consuma baza de date inutil !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea !
  • Ești de acord că orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație să fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord !
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share