Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Fabian Mocanu [ FabiaNNN / 31983 ]


FabiaNNN
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Chiculescu Fabian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Campulung
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit functia pentru ca am acumulat de cand sunt in comunitate foarte multe cunostinte cu privire la situatiile ce se pot intampla cat si cu sistemele si anumitele erori ce le pot intampina jucatorii si cu toate acestea sa-mi las o amprenta pozitiva. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pot spune despre mine ca sunt o persoana abitioasa care nu se da batuta pana nu isi atinge scopul, sunt o persoana activa careia ii place sportul dar nu in utltimul rand masinile cu imbunatari la aspect si performanta (tunate), cu aceasta pasiune pot spune ca am reusit sa imi fac multe prietenii si sa adun multe alte cunostinte ajungand sa fac parte chiar din organizarea un Evenimeni Auto.Cat despre mine ca si caracter sunt o persoana dornica sa ajute si deschisa sa asculte ambele parti atunci cand este vorba de o altercatie.Sunt omul care are rabdare in cat sa stea cat este nevoie pentru ai explica unei pesoane ce a gresit si ce este de facut pe viitor

    Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Mocanu Fabian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): FabiaNNN
  • Ore jucate pe server: 1200
  • De cat timp jucati pe server: 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 31983
  • Averea detinuta in joc: 2.5 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar cred ca am avut grija in cat sa ma pun bine cu majoritatea persoanelor cu care am avut interactiuni
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca pot face ceva diferit, eu consider ca as face o treaba la fel de buna ca si un alt staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand un helper trebuie sa fie respectuos,sa fie capabil de a asculta cu atentie si de a avea rabdarea necesara cu toate tipurile de pesoane.In al doilea rand un helper in adevaratul sens al cuvantului trebuie sa ajuta cu tot ce poate jucatorii, dar nu in ultimul rand sa asigure un roleplay cand mai placut si corect!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by FabiaNNN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share