Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Winston Cisu Harry [ Cisu / ID: 22103 ]


cisuu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gîrjan Narcis-Nicolae
  • Varsta reala: 24 de ani
  • Orasul unde traiti: Resita
  • Cu ce va ocupati: Jandarm
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Dupa parerea mea, da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece pe tot parcusul meu pe acest server nu am cauzat probleme, mi-am vazut de treaba si am incercat pe cat posibil sa inteleg fiecare situatie in parte, invatand putin cate putin din toate. Pot spune ca am "crescut" aici, nejucand pe alt server, alegand sa intru direct in "paine" sa ma lovesc de toate spetele grele si mai putin grele, iesind pana in momentul de fata fara sanctiune.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Va salut! Ma numesc Narcis, dar prietenii imi spun Cisu, iar despre mine pot spune ca sunt un baiat respectuos, loial, dar cateodata incapatanat. Imi place sa comunic cat mai mult, iar punctualitatea pentru mine este cea mai mare calitate a unui om. Nu sunt genul sa intru in certuri, prefer sa analizez bine situatia, nefiind impulsiv.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Winston Cisu Harry
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): cisuu 
  • Ore jucate pe server: 1584
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 11 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In functie de job, dar cum se poate observa si din live-urile pe care le fac, chiar si 12-13H
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am primit nicio sanctiune
  • ID-ul din joc: 22103
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 8-9 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): In niciun caz
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Prin acel "diferit" pot spune ca as vrea sa-mi fac activitatea in stilul meu, cum consider ca e bine, cerand sfaturi de la colegi, ajutand si totodata invatand din fiecare situatie in parte
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea, un HELPER se ocupa cu ajutorul oferit in diferite situatii, atat oamenilor noi, cat si oamenilor cu experienta, sanctionand atunci cand este cazul
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share