Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cristian Lupașco [ !trent / ID: 2639 ]


cristi_
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristian Lupașco 
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Cluj
  • Cu ce va ocupati: student, antrenor personal KickBoxing/Muay Thai, mă ocup cu muzica , mai exact cânt la saxofon de 5 ani.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, îl știu.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie, deoarece mereu mi-am căutat de treaba mea și nu scandal sau altercații cu alți jucători ai comunității, adică am preferat mai mult sa creez prietenii decât scandaluri. Mereu atât pe joc cât și pe discord am incercat sa ajut pe oricine a avut nevoie cu ceva , fie cu unele erori , probleme, nedumeriri. Consider că mereu trebuie sa tolerăm pe server un comportament responsabil și nu bombardier și important e sa te pui in locul acelei persoane care suferă sau are probleme și să-ți dai seama cum te-ai simți tu in aceeași ipostază. Chiar daca sancțiunile mele sunt multe consider , le-am luat doar datorită greșelilor mele , unde în urma acestora am învățat ceva și nu voi mai proceda la fel.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Cristi , din start vreau sa zic mulțumesc pentru atenția citind aplicația mea . Vreau sa zic despre mine că sunt un băiat cu cei 7 ani de acasă , care mereu și-a căutat de treabă lui și nu a căutat probleme sau scandaluri cu alți oameni. Sunt o fire calmă și care mereu sare în ajutor daca cineva are nevoie, mereu când a fost să-mi asum ceva mi-am asumat și când a fost de a face contra argumente la ceva mereu am luptat pentru drepturile mele și pentru a nu primi spre exemplu o sancțiune pe care nu o merit. Sunt de proveniență moldovenească, dar acest lucru nu a încurcat la desfășurarea activităților mele pe server, adică sunt din Basarabia.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cristian Lupașco 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): !trent
  • Ore jucate pe server: 1050 la moment 
  • De cat timp jucati pe server: Din octombrie 2021, dar am mai avut o pauza.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde și de zi , dar mereu dacă am timpul și plăcerea stau și câte 5 ore +
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am niste sancțiuni la început când am început a juca, dar când am început a primi plăcere din a mă juca nu am mai primit sancțiuni.
  • ID-ul din joc: 2639
  • Averea detinuta in joc: Să fiu sincer, la moment nu am o avere mare pe care o dețin , adică am avut și averi de milioane , dar în ultimul timp nu am preferat sa farmez/fac bani , dar să mă bucur de roleplay-ul pe care îl pot face pe comunitate 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodată.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune că pot face ceva, dar sunt sigur că mentalitatea membrilor staff depinde de la unul la altul. Obținând aceasta funcție , mereu pe primul loc voi pune că persoana in cauză care a făcut ceva greșit să înțeleagă ce a greșit și să nu mai fac asta , punândui spre exemplu alte întrebări legate de acea greșeală că sa fie și el sigur că nu o va mai face pe viitor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea, un membru staff se ocupă cu ajutorul jucătorilor ce se joacă pe comunitate, oferindu-le ajutor , păreri , sancțiuni când este nevoie , pentru a păstrată un roleplay cât mai calificat și calitativ. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share