Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Metaza Renato[ Danuc23 / ID 15399 ]


danuc23
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:  Mihai Daniel
  • Varsta reala:20
  • Orasul unde traiti: Galati 
  • Cu ce va ocupati: Student la facultatea de sport  
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie pentru ca in 1300 + ore un singur warn din care am invatat, imi place sa imi petrec timpul pe sv asa ca daca as fii staff mi as acorda atentia asupra playerilor de pe sv, totodata imi place sa ajut playerii care au nevoie de ajutor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut sunt danuc si am 20 de ani sunt la facultatea de educatie fizica si sport din Galati,in timpu liber imi place sa imi petrec timpu pe sv relaxanduma,sunt o fire calma imi place sa glumesc si sa fac caterinca dar e cand e vorba de seriozitate fac tot ce e in putina sa rezolv problema. imi place sa fiu un om bun cu toata lumea care are respect fata de mine si de comunitate.De obicei sunt o persoana care calculeaza lucrurile de 2 ori inainte sa le faca.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Metaza Renato.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Danuc.
  • Ore jucate pe server: 1300+.
  • De cat timp jucati pe server: 1 an+.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 4-6 ore .
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn .
  • ID-ul din joc: 15399.
  • Averea detinuta in joc: 1 milion+ Bunuri.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu pentru ca am ascultat de fiecare data decizia staffului si nu m am contrazis cu el.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:O sa fiu un om mai serios, o sa acord mai mult timp sv si comunitatii si o sa fiu mai atent in privirea oamenilor de  pe sv 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Raspunde la toate ticketele mai putin la cele care necesita add group sau high staff, Sterge masinile abandonate,Sterge masinile de la joburi(Ex: mina, peste) Ajuta playerii noi de pe servar si raspund la ticketele de pe discord care contin intrebari. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share