Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Floares Cipic [ Blind1896 / 25850]


Blind1896
 Share

Recommended Posts


  •  

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alin
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Otopeni
  • Cu ce va ocupati: Administrator firma distributie horeca de 4 ani.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie pentru ca sunt un om matur, trecut prin multe expreriente, stiu cum sa ma comport cu oamenii in situatii dificile, stiu cum sa ma comport cu oamenii cand sunt nervosi si le pot intelege straile pana la un anumit punct
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alin, am 26 de ani, studii superioare terminate, am ca si hobby jocurile video, sunt o fire rabdatoare, empatizez cu oamenii din jurul meu, pot spune ca sunt altruist, singurul lucru pe care nu-l pot intelege si  ma deranjeaza este ca nu imi place sa fiu mintit. In rest ma consider o persoana normala care se poate mula pe caracterul fiecarui om si pe intelesul acestora.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Floares Cipic
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Blind
  • Ore jucate pe server: 900
  • De cat timp jucati pe server: Un an si jumatate aproximativ 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile poate 4-10h, poate 2-3h, poate sunt zile in care nu imi permite jobul sau vin prea obosit acasa. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Warn 1/4 sleep in loc nepermis
  • ID-ul din joc: 25850
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 5M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as face ceva foarte diferit, doar ca sunt de parere ca pot sa imi pun amprenta in mod pozitiv pe acesta comunitate, un lucru pe care  il si urmares.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere principalele calitati ale unui helper/membru staff sunt rabdarea, capacitatea de a asculta si de a se face inteles, consider ca toti membri staff trebuie sa urmareasca ca nivelul de RP sa creasca pe aceasta comunitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Blind1896
Link to comment
Share on other sites

  • Blind1896 changed the title to [ HELPER ] Floares Cipic [ Blind1896 / 25850]
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share