Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ceasca Covrig [ Rafy / ID : 39668 ]


Rafy
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rafael 
  • Varsta reala: 17 ani 
  • Orasul unde traiti: Bucuresti 
  • Cu ce va ocupati: Fac baschet in Liga 1 si muncesc part time la McDonalds
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur ! 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc regulamentul la perfectiune ! 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie datorita experientei mele pe platforma FIVEM cat si experienta mea ca si membru staff . Cunosc regulamentul la perfectiune cat si ipostazele in care playerii ar putea fi pusi si posibil sanctionati ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Rafael . Am varsta de 17 ani . Fac baschet de 12 ani de zile , actual in Liga 1 la ABC Laguna Sharks Bucuresti. Desigur ca mai am si alte pasiuni pe langa baschet precum jucatul pe PC , iesitul pe afara . Sunt o persoana ce iubeste simplicitatea , uraste minciuna si ofera respect chiar daca nu mi se ofera . 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ceasca Covrig
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mafy
  • Ore jucate pe server: 930
  • De cat timp jucati pe server: De 1 an dar cu pauze , insa n am mai facut pauze
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 ban uri toate cu motivul BUG ANTI AFK , (2 nefacute , dar asumate)
  • ID-ul din joc: 39668
  • Averea detinuta in joc: cca 1 mil + 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , niciodata nu am adus jigniri s a m d incat sa imi provoc o rep proasta
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata ! 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Absolut nimic , decat sa ma ocup si de ce face un membru staff . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa cu ticketele care cuprind ajutorul la intrebari pe care playerii poate nu le stiu , ajutorul cu probleme pe timpul petrecut pe server precum : fail uri , poate mici bug uri , probleme tehnice etc
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da ! 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur ! 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share