Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Tony Balkan [ RoyalJok3r / ID: 57519 ]


Jok3r
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Draghici Robert-Andrei 
  • Varsta reala: 18 ani 
  • Orasul unde traiti: Bucuresti 
  • Cu ce va ocupati:  Liceu si lucrez ca ospatar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Sunt dispus sa il invat la perfectie ,nu il cunosc la perfectiune dar stiu ce este mai important 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ca sa pot sa ajut comunitatea fplayt si membrii staff ,fiind foarte multe tickete foarte multi jucatori noi care au nevoie de ajutor sa ii pot ajuta 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Robert am 18 ani, sunt elev in clasa a XII A si in dupa liceu lucrez ca ospatar la evenimente si mai am un job part-time    sunt sociabil si dispus sa invat lucruri noi 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Balkan 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):  ᴿᴼᵞᴬᴸ✠jØk3r✠  sau RoyalJok3r 
  • Ore jucate pe server: 232
  • De cat timp jucati pe server: joc de 3 ani aproape 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2h sau 5h depinde de zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server:  Ban provizoriu pentru esuarea in a sta intr-o factiune - Politist 
  • ID-ul din joc: 57519
  • Averea detinuta in joc: 20k momentan ,vip diamond si 4 masini 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nup ma inteleg cu toata lumea 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nup 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as ocupa si de tickete mai mult si de problemele  jucatorilor 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  un helper se ocupa cu intretinerea serverului in a pastra ordinea si a sanctiona jucatorii ce abuzeaza  de buguri sau glitchuri ,jucatori fara respect sau cei 7 ani de acasa ,pentru a creea aceasta comunitate sa fie unita sa aducem persoane jucatori noi ce vor sa ramana la noi pe server ,fiind un server deosebit si foarte bun din romania 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Momentan am niste probleme cu obs ul dar pot sa filmez 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: sunt de acord 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share