Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armin Gabriel [ GaByTz / ID:3818 ]


GaByTz
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gabriel
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Alba Iulia.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de Helper deoarece ma stiu cu un comportament foarte bun pe server, o vechime destul de mare, cunosc regulamentul in intregime, imi place sa ajut persoanele noi si sa le explic cand gresesc in anumite situatii si nu renunt pana nu le fac sa inteleaga pe deplin cum si ce au gresit.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Gabriel, am varsta de 17 ani. Consider ca sunt o persoană calma si calculata, care da dovada de seriozitate si rabdare. Momentan sunt elev la liceu la profilul matematica-informatica, in clasa a XI a. Mereu incerc sa-i ajut pe cei din jur, să am rabdare si sa inteleg pe deplin situatiile la care iau parte. In timpul liber prefer sa dorm, sa mi-l petrec pe PC sau sa ies cu prietenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armin Gabriel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GaByTz
  • Ore jucate pe server: 1600+
  • De cat timp jucati pe server: Prin vara lui 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-4 ore pe zi, sunt zile in care acord si 6+ ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: De la ultimul wipe, nu am avut sanctiuni. Inainte am avut cateva banuri, dar am inteles din greseli si nu s-a mai repetat.
  • ID-ul din joc: 3818
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ $10.000.000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca am o reputatie destul de buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mult mai mult timp serverului, as fi mult mai atent la fiecare roleplay/actiune pe care o fac, as ajuta pe cat posibil la dezvoltarea comunitatii, incercand sa vin cu idei noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu informarea si ajutarea playerilor noi de pe server, cu rezolvarea ticketelor, cu stergerea vehiculelor abandonate, dar si cu supravegherea chat-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share