Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Kalonte Laur [ Laur / ID: 8583 ]


Recommended Posts

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihali Laurentio
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Baia Mare
  • Cu ce va ocupati:  Sunt elev in clasa a X-a la cel mai bun liceu din oras, pe langa activitatea scolara imi petrec timpul la sala de forta, sportul insemnand foarte mult pentru mine.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece  petrec destul de mult timp pe server, am o vechime destul de mare si ma port frumos chiar daca sunt jicnit sau luat peste picior
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Laur, am 16 ani, fac parte din orasul Baia Mare, imi place foarte mult sportul, dedicand  destul de mult timp acestuia, sunt o persoana sincera, deschisa cu care poti vorbi orice si imi place sa ajut oamenii cu ceea ce pot

 

Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Kalonte Laur
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Laur
  • Ore jucate pe server: 1630
  • De cat timp jucati pe server: de aproape 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: am un warn pentru cop-bait de mai demult si mai am 2 ban-uri la cerere pentru a invata la examenul de clasa a XIII-a
  • ID-ul din joc: 8583
  • Averea detinuta in joc: Detin 14k praf, mtl terbyte, elicopter maverick, 440k bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): am avut o singura altercatie cu Bestialu,  nu mai stiu ce s a intamplat  exact, cred ca a incalcat o greseala sau ceva de genu, iar eu am intrebat 3 admini despre aceasta problema, crezand ca s-a schimbat ceva din regulament, iar ei mi-au spus sa fac reclamatie pe discord. Eu am facut un ticket precizand ca nu este o reclamatie, doar o nelamurire, iar el s-a enervat. Altercatia a ramas in trecut si am mers mai departe neavand alte conflicte.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fac acea persoana sa inteleaga ceea ce a gresit, sa i explic cat de frumos pot, nu doar sa l sanctionez pentru ca a incalcat regulamentul si m as stradui sa aduc zambetul pe buze jucatorilor de pe comunitate
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca un HELPER se ocupa cu gestionarea situatilor corect, land decizia cea mai buna si consultandu-se cu colegii lui staff, dar si cunoscand regulamentul in totalitate. Un HELPER ajuta persoanele care nu inteleg ceva, invatandu-le depsre roleplay-ul cat mai complex pe care acestia ar tebui sa l faca.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share