Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mattias Montana [Chinezu | ID:24688]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marica Radu
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Sunt un elev, dar in timpul liber cant la orga.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Vreau sa pot ajuta jucatorii pentru a le oferi un joc cat mai placut, am experienta cu orice tip de Role-Play si imi permite timpul sa ma ocup de aceasta functie. In concluzie sunt capabil de functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Radu, am varsta de 18 ani. Sunt un baiat simplu, sunt elev, imi place muzica de asemenea cant si la orga. Sunt pasionat de fotbal, am un grup de prieteni cu care merg pe stadioane. Majoritatea timpului liber il petrec pe calculator jucandu-ma FiveM cu prietenii. 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mattias Montana
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Chinezu
  • Ore jucate pe server: 1234
  • De cat timp jucati pe server: 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7+
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 24688
  • Averea detinuta in joc: 4kk
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sa schimb gandirea jucatorilor pentru a face mai mult RP.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu indrumarea jucatorilor noi pe server, pe langa asta 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share