Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Luca Franklin [ Kizo / ID: 35313 ]


Kizo5496
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Luca.
  • Varsta reala: 15.
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sunt de parere ca da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu o merit neaparat,adica nu am facut nimic special pentru a o merita,dar aceasta functie o iau ca pe o provocare personala si o responsabilitate mare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt  elev al Liceului de Comunicatii "Augustin Maior" din Cluj-Napoca,duc o viata decenta si sunt multumit de ea,in timpul meu liber prefer sa ies cu bicicleta cu pritenii,acesta fiind lucrul meu preferat,prin padure,dar si sa stau acasa sa ma joc pe calculator cu orele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Luca Franklin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kizo
  • Ore jucate pe server: 178
  • De cat timp jucati pe server: Nu mai tin minte exact,dar de server m am apucat serios din noiembrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamanii(cand am liceu) 2-3 ore,weekend 5-6 ore,iar in vacanta toata ziua.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da,din pacate am 2 warn uri si un ban: 1 warn- cop bait,1 warn- condus non rp,1 ban-pentru coruptie,tin sa precizez ca nu sunt mandru de ele,dar fiind la inceput cand le am luat nu am stiut,dar am invatat pe parcurs.
  • ID-ul din joc: 35313
  • Averea detinuta in joc: 100k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as avea aceasta functie as fi mai responsabil si mai atent la lucrurile pe care le fac,deoarece odata cu functia vine si responsabilitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocup cu problemele player-lor de pe server,cu nelamuriri sau reclamatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share