Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER ] Mantu Ionut [ Mantu / ID: 10885 ]


Mantu
 Share

Recommended Posts

Numele real:Dimofte Ionut
Varsta reala: 17 ani aproape
Orasul unde traiti: Galati
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece mi ar placea foarte mult sa ajut server si persoanele noi de pe server si un un baiat foarte capabil.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Dimofte Ionut (Mantu) sunt din Galati. Sunt o persoana foarte capabila si foarte de treaba cu simntul umorului.Imi plac foarte mult jocurile pe pc si playstation cu asta imi ocup mare majoritate din timp.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Mantu Beleaua
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mantu
Ore jucate pe server: 430
De cat timp jucati pe server: De 2 luni de zile m am apucat calumea ,dar am intrat acum mult timp pentru id
Cat timp acordati serverului pe zi: In weekend si peste 10 ore uneori si in timpul saptamanii intre 4-6 ceva de genul 
Sanctiuni anterioare pe server: Da, dar sau rezolvat si am fost inteles...
ID-ul din joc: 10885
Averea detinuta in joc: undeva la 1.000.000$$$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, ba din potriva una buna la cazino
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face mult mai multe tickete ca unii membri staff sa fie mult mai okey pentru server si o sa fiu si mai activ
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Cu preluarea ticketelor,raspunsuri pe chat,ajutarea persoanelor noi si prin oras sa nu fie haos
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur,obs.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share