Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Trandafir Armando [RVG/ID 5717]


rvg14
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vlad
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sincer nu o merit,dar vreau sa mi reglez comportamentul si sa fie mai vizibila ajutarea serverului din partea mea daca as fi acceptat in staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Vlad,am 16 ani sunt din Bucuresti,elev la liceu,pasiunile mele sunt de a ma juca pe calculator fivem,cs,lol si in viata de zi cu zi kickbox-ul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Trandafir Armando
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rvg
  • Ore jucate pe server: 2119
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani aproximativ 3 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore mai mult cand am timp liber.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ultima sanctiune a fost anul trecut.
  • ID-ul din joc: 5717
  • Averea detinuta in joc: in momentul de fata vreo 100k cash,marfa pe cayo,masini cayo, arme.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din pacate da,dar vreau sa o reglez.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Am avut un caracter cancer in trecut vreau sa ma schimb si sa ajut comunitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu ajutarea playerilor de pe server, sa ii indrume sa faca un roleplay cat mai corect din punct de vedere al regulamentului,sa fie corect cu toata lumea,sa se ocupe de tickete si de explicarea persoanelor de la ticket ce este gresit si ce este nu ca pe viitor sa nu se mai intample greselile petrecute in trecut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as devota in totalitate pe partea de FiveM FplayT in calitate de STAFF dar sa nu uitam si de partea de roleplay. Este adevarat, o sa mi dedic o mare partea a activitatii mele pe server pe tickete, intrebari si ajutarea playeriilor.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share