Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Nebunul Benger [Benger / ID: 22705


Benger
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihnnea
  • Varsta reala: 16 ani 
  • Orasul unde traiti: Oltenita judetul Calarasi
  • Cu ce va ocupati: student la liceu 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigura ca da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: desigur 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece sunt o persoana dedicata care isi doreste sa ajute aceasta comunitate prin simplul fapt ca imi petrec o buna parte din timp pe server si cred ca sunt capabil sa detin aceasta functie 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana  matura , linistita ,  prietenos , calma , un baiat simplu care ofera respect daca ii este oferit la randul sau. Pe langa acestea rabdarea si calmitatea sunt foarte importante deoarece prin aceste 2 lucruri poti fi respectat si apreciat de persone. Imi place sa ies pe afara cu prietenii, sa ma distrez si sa ma joc pe calculator. Pe langa acestea imi place sa interactionez cu oamenii si sa imi fac multi prieteni

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nebunul Benger 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Benger
  • Ore jucate pe server: 1620
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore dar daca voi fi aceptat pot petrece si m ai mult  
  • Sanctiuni anterioare pe server: am 6  ban uri provizorii si 2 warn uri dar sunt de parere ca fiecare om greseste si merita o sansa sa dovedeasca ca sa schimbat iar acum am devenit o persoana matura si responsabila 
  • ID-ul din joc: 22705 
  • Averea detinuta in joc: eu detin pe server un lant among us si un porsche clasic ( in jur de 4 milioane)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staffului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai din punctul meu de vedere nu as putea face ceva special deoarece sunt la inceput iar eu as putea sa ajut comunitatea prin activitatea mea zilnica pe server de a face tickete si in mod special nu as putea face nimic doarece sunt baieti in staff cu m ai multa experienta decat mine dar activitatea as putea spune ca este ceva m ai diferit si faptul ca, cunosc foarte bine acest server in sensul ca stiu micile probleme pe care le au playerii 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere un helper  se ocupa cu rezolvarea ticketelor si ajutarea comunitatii cu problemele pe care le intampina jucatorii 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur ca da ! 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share