Jump to content
×
×
  • Create New...

Helper(ChetacheZew)[ID:34763]


Recommended Posts

Informatii in viata reala:

 

  • Numele real:Horatiu Flavian
  • Varsta reala:15 ani
  • Orasul unde traiti:Segarcea
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:De sigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):In opinia mea eu sunt de parere ca as merita functia de staff deoarece,sunt foarte activ , voi face asta din placere si cred ca am experienta necesara si nivelul de cunostiinte pentru a fi un staff destul de capabil.Pana la urma toata lumea merita o sansa nu?
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut!sunt Horatiu am 15 ani si sunt pasionat de calculatoare , jocuri video cat si de IT.Ma joc fivem din 2018 si imi place incontinuare.As dori sa devin helper pe serverul FPLAYT deoarece , este singurul server pe care ma joc in momentul de fata si pe viitor.

Informatii in joc:

  • Numele din joc (Buletin):Cristoloveanu Armando
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ChetacheZEW
  • Ore jucate pe server:770
  • De cat timp jucati pe server:Din vara
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In jur de 8 ore chiar si mai mult
  • Sanctiuni anterioare pe server:1ban si 2 warn-uri
  • ID-ul din joc:34763
  • Averea detinuta in joc:in jur de 2m si umpic
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nici de cum
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca pe cat as putea sa ajut playerii cu nelamuririle lor si cu reclamatiile acestora.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playerii serverului cu nelamuriri , intrebari , reclamatii cat si sfaturi utile in caz ca acestia sunt noi sau nu stiu ce sa faca intr-o situatie
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share