Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Natalia Benita [ natey / ID: 26272 ]


Recommended Posts


  •  

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandra Nedolko
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece nu am avut o istorie destul de buna in trecut, mi-am facut curajul de a aplica pentru aceasta functie pentru ca imi doresc sa arat ca m-am schimbat. In prezent am un comportament calm, rabdator cat si un limbaj respectuos. Mi-as dorii sa pot ajuta persoane noi, sa-mi creez noi prietenii si bineinteles sa ma inteleg cu toata lumea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Alexandra. Sunt o persoana amabila, sociabila care sare mereu la nevoie. Imi place sa cunosc persoane noi, sa glumesc si-n acelas timp sa am un bun simt. Sunt la un liceu de psihologie unde am ajuns sa ma dezvolt si sa pot face o schimbare in viata mea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Natalia Benito
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Natey
  • Ore jucate pe server: 1.050
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 pre
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri si 2 warn-uri
  • ID-ul din joc: 26272
  • Averea detinuta in joc:  1 mil in masini, 4 mil in arme, gloante, 1.2 cash+bani murdari inca 400k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: in prezent, nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu consider ca sunt diferit fata de ceilalti jucatori. As incerca sa ajut cat mai mult persoane noi care au nevoia de un membru staff care sa le explice, cat si despre facerea ticketelor si a unui colectiv cat mai civilizat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu facerea ticketelor, ajutarea playerilor cat si mentinerea comunitatii la un colectiv cat mai bun. Acesta ar trebuii sa aiba un comportament adecvat in orice fel de situatie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share