Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andrei Cristian [extazy11/45535]


extazy11
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Eftimie.
  • Varsta reala: 17.
  • Orasul unde traiti: jilava.
  • Cu ce va ocupati: Elev  la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit acceasta functie , deoarece am petrecut foarte mult timp pe sv , si stiu regulamentul foarte bine incat sa ma descurc cu acceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Eu sunt o persoana de treaba  , prietenoasa ,  amabila  ,  imi place sa ajut lumea atunci cand are nevoie de ceva , stiu sa respect la randul, imi place sa ma joc jocuri pe pc si cam atat.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Cristian
    Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Extazy
  • Ore jucate pe server: 750 de ore
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ 7-8 luni sau chiar mai mult nu mai tin minte cu siguranta.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  minim 4-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un singur ban de meta-gaming  
  • ID-ul din joc:45535
  • Averea detinuta in joc: 100K in banca , lant among us , manchez , si in cufar  praf de pusca niste arme . Avere aproximativa de 2,5 M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine acceasta functie as face cat mai multe tickete si as ajuta playeri de pe sv cat de bine pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper in principiu se ocupa cu  cu tickete si ajuta toate persoanele care au nevoie  de ajutor pe accest sv si sunt la inceput.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da  fara probleme.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share