Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Narcis Banderas [sicraN / ID: 43977]


sicraN
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Măcrineanu Narcis Gabriel
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Târgoviște, Dâmbovița
  • Cu ce va ocupati: sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, si inca il repet.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): sunt capabil sa empatizez si sa iau deciziile corecte in situatiile tensionate; de asemenea, nu obisnuiesc sa fiu indulgent.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): sunt o persoana calma, atenta si reusesc sa mi echilibrez emotiile si starile foarte bine. In timpul liber prefer sa citesc, sa am joc pe serverul FPLAYT, sau sa fac research de network marketing pentru a deveni independent financiar.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Narcis Banderas
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): percocet
  • Ore jucate pe server: 590
  • De cat timp jucati pe server: in jur de 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 2 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 provizorii (SCAM, Coordonare Discord, 4 warn uri acumulate)
  • ID-ul din joc: 43977
  • Averea detinuta in joc: 284k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu, deoarece tin la imaginea mea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu, deoarece mi am asumat fiecare greseala, si inca o fac.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: m-as concentra mult mai mult pe a face oamenii sa inteleaga ce au gresit, inainte sa acord pedeapsa. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un HELPER se ocupa, la fel ca si celelalte grade staff in mare parte, cu preluarea ticketelor, in vederea ajutarii de orice fel a comununitatii FPLAYT.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: OBS, full time.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Inteleg.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share