Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dreian Stancu [ Dreian/ 64636 ]


Dreian
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Andrei
Varsta reala: 33
Orasul unde traiti: Drobeta Turnu Severin
Cu ce va ocupati: Muncesc in cadrul unei institutii de invatamant
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, asa zic!
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu stiu daca merit aceasta functie, insa imi doresc sa ajut comunitatea
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Matur, calm cu spirit de observatie
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Dreian Stancu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dreian
Ore jucate pe server: 870
De cat timp jucati pe server:
Cat timp acordati serverului pe zi: 4ore+
Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban de la anticheat, dar in urma ticketului pe discord mi-a fost dat unban, pentru ca nu facusem nimic. Nu am primit niciodata warn
ID-ul din joc: 64636
Averea detinuta in joc: Aproximativ 2.000.000 cu tot cu masini
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, consider ca linia pe care se merge este una corecta
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta comunitatea referitor la intrebari/nelamuriri, incearca sa pastreze o curatenie a masinilor pe server, vegheaza asupra respectarii regulamentului
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share