Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Joseph Ezequiel [ DBN /ID :294 ]


dbn
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: David.
  • Varsta reala: Am varsta de 18 ani.
  • Orasul unde traiti: Oradea.
  • Cu ce va ocupati: Student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece sunt genul de persoana care isi dedica foarte multa vreme la calculator, in special activez foarte mult pe server. Imi place, sa ajut playerii cu ceea ce pot, plus ca cunosc server-ul in mare parte. Imi place sa ofer indicatii cat mai bune, ma documentez inainte sa zic ceva. Consider ca am capatat o expierienta pe joc cat si pe comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc David, am minunata varsta de 18 ani, sunt din Oradea, Judetul Bihor. Sunt o persoana foarte calma, educata cu cei 7 ani de acasa. Mereu ma aventurez in ceea ce stiu ca e sigur, sunt genul de persoana caruia ii plac experientele noi din viata, mai ales cele din care pot si invata ceva de folos, in parcusul vieti mele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Joseph Ezequiel.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): dbn.kl
  • Ore jucate pe server: 802.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc de 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban pentru un disconnect in roleplay.
  • ID-ul din joc: 294.
  • Averea detinuta in joc: 2.3 momentan.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer nu vreau sa fac nimic, abosolut diferit, vreau sa imi vad de treaba mea, sa ajut cat mai multe jucatorii si serverul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de problemele jucatorilor de pe server si de chat, pentru a evita mixing sau freechat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share