Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Staff-Fplayt


Recommended Posts

INFORMATII OOC

Numele real: Dumiter Sergiu
Varsta reala: 24
Orasul unde traiti: Oradea
Cu ce va ocupati: Lucrez la o firma Americana care este situata in orasu meu
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ador serverul si roleplay-ul care se desfasoara si am dorinta sa asigur cat mai mult roleplay avansat
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma,nu ma enervez,imi place sa ajut..ca si preferinte am jocurile video,in timpul liber imi place sa ascult muzica(HIP-HOP)..muzica pentru mine este ca o a doua familie.

INFORMATII IC

Numele din joc (Buletin): Sergiu Dumiter
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Scorpion
Ore jucate pe server: 940+
De cat timp jucati pe server: Din August 2022
Cat timp acordati serverului pe zi:minim 8 sau 10 ore
Sanctiuni anterioare pe server: am primit doua banuri: un ban de 3 zile nu mai stiu din ce motiv exact,eral la inceput pe server dar cred ca din cauza ca am refuzat roleplay-ul,am mai luat odata pentru disconnect in roleplay+un warm
ID-ul din joc: 54714
Averea detinuta in joc: 180k cam asa,am investit foarte mult
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as ocupa destul de mult de tickete,mai ales de la 16:00 is sus..depinde de zii si de cat liber am de la munca
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa se asigure ca se respecta regulamentul si ca se face un roleplay cat mai avansat pe server+se ocupa de tickete pentru a ajuta jucatorii cu tot felu de intrebari
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Folosesc obs de un an de zile
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share