Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Ymatasula Mukano [YneraPerTz09/ID:-]


YneraPerTz09
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: red

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Rusu Alexandru
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Constanta
Cu ce va ocupati: Invatat, dar peste cateva luni ma voi angaja
De cat timp jucati pe server: 1-2 luni
Cat timp acodrati serverului pe zi: cat de mult imi permit (pana la 14 ore)
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece am un comportament decent, nu detin un limbaj vulgar, si pot ajuta mereu oamenii de pe server la cererea acestora
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Rusu Alexandru, am 16 ani, m am nascut si locuiesc in Constanta, sunt genul de baiat care sa zica totul pe fata si sa nu se ascunda si mereu pus pe caterinca. Si in rest astept intrebarile voastre despre mine


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Yamatasula Mukano
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): YneraPerTz09
Sanctiuni anterioare pe server: -
ID-ul din joc: il dau in privat daca voi fi acceptat deoarece acum este serverul picat si nu imi stiu id-ul 
Averea detinuta in joc: nu am o avere bine definita deoarece muncesc zi de zi dar deocamdata nu am nimic in afara de banii de la inceput pentru ca server down
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu mi am facut nici un fel de reputatie pe server
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: nu as schimba aproape nimic la server sau la playerii acestora, toate sunt cum trebuie sa fie
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu a ajuta alte persoane (prin definite)
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: desigur, mai mereu am deschis fraps ul in caz de se intampla ceva
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share