Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Adrian King [ Akr0n / 1404]


Akr0n
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Adrian
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Busteni
  • Cu ce va ocupati: Viitor student, Gamer forever 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai in primul rand pentru ca am o experienta indelungata pe fivem si servere de rolplay ca helper moderator si admin , in al doilea rand vreau sa ajut comunitatea sa infloreasca si sa dau sfaturi si idei persoanelor ce abia au intrat pe comunitate si nu in ultimul rand sunt dispus sa ajut si sa le explic persoanelor unde gresesc si cu ce gresesc printr-un limbaj prietenos! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana carismatica ce zambeste mereu pusa pe glume si distractie, imi place sa ajut sa cunosc persoane noi si sa ajut asa cum pot eu mai bine chiar daca uneori poate nu imi iese exact asa cum mi-am promus dar in 90% din cazuri nu ma las batut si incerc sa fac cat mai mult bine ! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Adrian King
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KinG_Akr0n
  • Ore jucate pe server: 130+
  • De cat timp jucati pe server: De cam 2 luni si am mai jucat inainte de wipe
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 6-10 ore chiar mai bine 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1-warn de la gabor cand nu stiam foarte bine regulamentul si 1-ban provizoriu de 3 zile deoarece am gresit si cedasem nervos pentru asta mi-a parut rau...
  • ID-ul din joc: 1404 
  • Averea detinuta in joc: VIP DIMOND, Aston Martin DB11, Duba sobol, Motocros, Toyota Supra, Ford Mustang 1967
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu! Ma inteleg bine cu staff-ul de pe comunitate ! 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As putea ajuta oamenii mult mai mult decat incerc acum! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta comunitatea sa infloreasca, ajuta persoanelor ce au nevoide de ajutor explica persoanelor ce au gresit si incearca sa ii aduca pe drumul cel bun nu prin sanctiuni ci prin vorba buna si intelegere! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Categoric 
Edited by Akr0n
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Akr0n said:

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Adrian
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Busteni
  • Cu ce va ocupati: Viitor student, Gamer forever 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai in primul rand pentru ca am o experienta indelungata pe fivem si servere de rolplay ca helper moderator si admin , in al doilea rand vreau sa ajut comunitatea sa infloreasca si sa dau sfaturi si idei persoanelor ce abia au intrat pe comunitate si nu in ultimul rand sunt dispus sa ajut si sa le explic persoanelor unde gresesc si cu ce gresesc printr-un mod cat mai util si eficient!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana carismatica ce zambeste mereu pusa pe glume si distractie, imi place sa cunosc persoane noi si sa ajut asa cum pot eu mai bine chiar daca uneori poate nu imi iese exact asa cum mi-am promus dar in 90% din cazuri nu ma las batut si incerc sa fac cat mai mult bine ! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Adrian King
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KinG_Akr0n
  • Ore jucate pe server: 138
  • De cat timp jucati pe server: O lună de zile si am jucat pe server inainte de wipe
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-12 ore cand sunt liber si 4-6 atunci cand am anunite probleme de rezolvat 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1-warn pentru kill&rob si 1-ban provizoriu de 3 zile deoarece am gresit si cedasem nervos... pentru asta mi-a parut rau...
  • ID-ul din joc: 1404 
  • Averea detinuta in joc: VIP DIMOND, Aston Martin DB11, Duba sobol, Motocros, Toyota Supra, Ford Mustang 1967 + 530.000 RON
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu! Ma inteleg bine cu staff-ul de pe comunitate ! 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As putea ajuta oamenii mult mai mult decat incerc acum! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta comunitatea sa infloreasca, ajuta persoanelor ce au nevoide de ajutor explica persoanelor ce au gresit si incearca sa ii aduca pe drumul cel bun nu prin sanctiuni ci prin vorba buna si intelegere! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Categoric 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share