Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cornea Dragos [ Sfantul Mihail / ID: 6344 ]


Behappy100
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cornea Dragos
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Pitesti
  • Cu ce va ocupati: Sunt Student/Sportiv
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): De cand am intrat pe acest server si am descoperit aceasta comunitate si regulamentul unic pe care il are, am stiut ca aici imi voi petrece majoritatea timpul atunci cand o sa intru sa ma joc pe calculator. Ador idea de hard-roleplay si as vrea ca toate lumea sa o respecte deoarece in Romania nu exista multe servere de genul. De fiecare cand puteam sa ajut pe cineva o faceam cu cea mai mare placere incercand sa indrum orice incepator sau jucator de rand, pentru ca stiu cum e atunci cand esti nou pe un server, nu ai pe nimeni si nu stii ce sa faci. Realizez ca sunt altii cu o vechime dar si experienta mult mai mare decat mine, dar ma consider foarte informat in legatura cu regulamentul si ma dedic foarte mult serverului. Sunt foarte activ , iar daca as fi acceptat as incerca sa il ajut cu tot ce imi sta in putinta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt un adolescent obisnuit(invat cum pot, fac sport si ma joc), de cand am descoperit aceasta platforma ''Fivem'' am devenit un iubitor al roleplay-ului. Ador sa socializez si sa am multi prieteni. Fiind un baietel de 17 ani ,multe persoane nu cred ca am varsta necesara pentru a fi matur sau pentru a cantari cu cap o decizie inainte sa o fac, dar se inseala. Sunt un om just, cand glumele trebuie lasate deoparte devin foarte serios, dedicandu-ma lucrului pe care il fac. Gandesc de 2 ori inainte sa actionez, iar daca nu reusesc sau chiar gresesc, merg inainte, invat din greseli, iar data viitoare izbandesc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sfantul Mihail
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dragos
  • Ore jucate pe server: 126
  • De cat timp jucati pe server: de 3 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de ziua respective, de obicei intre 4 si 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 6344
  • Averea detinuta in joc: O masina de clasa A, una de clasa B, in rest 2 motociclete si o masina de clasa C, iar in banca momentan am 70K
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As avea rabdare , vorbind calm fiecarui in parte, analizand situatia pe toate partile posibile pentru a descoperi problema. Scopul meu nu este de a pedepsi persoana vinovata, ci de a face o sa inteleaga ce a gresit si cum poate evita  asta pe viitor, dar daca omul nu vrea sa inteleaga si este nerespectuos il voi sanctiona pe masura.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Multi player, ori sunt incepatori si nu stiu regulamentul serverului, ori sunt rai cu altii si uita ca un roleplay frumos nu consta numai in batjocora sau injuraturi. Helperii sunt acele persoane care sunt acolo pentru tine, sa te invete ce ai gresit si cum poti face mai  bine data viitoare. Helperii sunt acele persoane care vor binele atat serverului cat si oamenilor. Un helper trebuie sa indrume playerii, fie incepatori fie cu o anumita vechime spre calea buna, calea unde roleplay-ul este amuzant, frumos si unde oricine poate sa participle, indiferent de varsta sau de experienta, deoarece toti invatam pe parcurs.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share