Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ruge Kasy [Kasy/ ID:53211]


Recommended Posts

nformatii din viata reala:

 

Numele real: Ruge Casian 
Varsta reala: 17!
Orasul unde traiti: Timisoara
Cu ce va ocupati:Licean
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da !
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da !
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere merit o sansa la acesta functie pe aceasta comunitate deoarece vreau sa ma implic in moderatul servarului si pentru a ajuta playeri sa faca un roleplay cat mai bun si corect din toate partile 

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut ma numesc Ruge Casian am 17 ani , ma joc FiveM de aprox 2 ani jumate  (cel putin asa cred) , GTA V din 2016 , Am inceput sa ma joc FIVEM pe un server MEDIUM roleplay dupa care a urmat FPLAYT , Ma consider o persoana prietenoasa si buna la suflet , stiu sa mi pastrez calmul in majoritatea momentelor tensionat , Practic judo de 8 ani jumatate si sunt interesat pe domeniul IT incercand sa mi fac un viitor in acest domeniu . Sunt o persoana destul de simpla si usor de priceput .

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Kasy Lopataru 
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kasy
Ore jucate pe server:  1081ore
De cat timp jucati pe server:Joc pe comunitatea FplayT : 2021
Cat timp acordati serverului pe zi: Fiind licean pot acorda 2-3 ore in timpul saptamanii iar in weekend majoritatea timpului cate 6-7 ore 

Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru ca am livrat de pe motor  | si un ban de Suferințe deoarece am călcat un DIICOT pe cap el fiind mort pe cayo
ID-ul din joc:53211
Averea detinuta in joc: aprox 15m
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu !
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi as face treaba de admin la cel mai mare potential al meu si incerc sa mi imbuntatesc aceasta abilitate cat mai mult
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helperul pe acest server din perspectiva mea se ocupa cu moderatul acestui server si a incerca sa ajute jucatorii sa faca un roleplay cat mai avansat posbil de aceea  jucam pe un server Advanced pentru a duce roleplayul la nivel cat mai inalt .

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , pot folosii OBS pentru a filma!
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share