Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Darius Ion [ Helsinki / ID: 7142 ]


AnxiuDarius
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Ianc Darius
  • Varsta reala:15 ani.
  • Orasul unde traiti:Lupeni , Judetul Hunedoara.
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev si in timpul liber , fotograf.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da , sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ma implic  cu tot ce am intr-o comunitate , indiferent de circumstante ,  pot ajuta oamenii de pe server in cazul in care au nevoie de ajutor , si am destula experienta in rolul de helper , stiind sa vorbesc cu oamenii si cum sa actionez in diferite situatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma consider un baiat glumet , pus pe treaba , determinat , si pregatit pentru a da tot ce imi sta in putiinta sa fac ceva , chiar daca necesita o putere foarte mare de convingere si o munca greu de faptuit.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Darius Ion 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Helsinki
  • Ore jucate pe server:150 in momentul actual.
  • De cat timp jucati pe server:Joc cam de vreo luna .
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde , am zile in care stau si 7-8 ore , unele in care stau 4-5 ore , si cel mai mult , 10 ore-11 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut
  • ID-ul din joc:7142
  • Averea detinuta in joc:Am niste masini in garaj destul de scumpe , nu le stiu absolut pe toate , si vreo 20.000 lei momentan.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu , chiar de loc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , chiar din potriva , ma inteleg bine cu ei.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu foarte multe , dar as ajuta mai multe persoane , si m-as implica mult mai mult in altercatiile create de alti playeri pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper ajuta oamenii cand au nevoie , le raspunde la intrebari , ii ajuta in situatii Non-RP , Fail-RP si  asa mai departe. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share