Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Danela Cantemir [ Tokyo :) / ID: 42922 ]


Recommended Posts

  • Numele real: Alexa
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Timisoara 
  • Cu ce va ocupati:Momentan sunt eleva!
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Clar, este si normal acest lucru!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu la perfectiune, dar majoritatea lucrurilor le stiu, si am inceput sa verific mai des regulamentul!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Tot timpul am dorit sa ajut oamenii de pe acest server, si am observat ca am lunile necesare pentru aplicatie staff si am dorit sa incerc norocul, poate chiar ma acceptati in echipa voastra!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Va salut cu respect, ma numesc Alexa eu am 16 ani sunt din Timisoara. Sunt o persoana prietenoasa si intelegatoare, ascult sfaturile altor persoane si tot timpul incerc sa fac ceea ce trebuie facut, ma joc destul de des pe server ul FPLAYT sau alte jocuri si imi place sa ajut oamenii si inafara jocului.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Danela Cantemir
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tokyo :)
  • Ore jucate pe server: 870
  • De cat timp jucati pe server: De la inceputul anului 2022 aproximativ
  • Cat timp acordati serverului pe zi: aproape o zi intreaga!
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate am 3 ban uri pentru dc in rp si o coordonare pe discord dar aceste greseli ma facut sa realizez ca nu este in regula ce am facut si ma facut sa imi dau seama ca trebuie sa imi revizui comportamentul, 
  • ID-ul din joc: 42922
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 1.5 in banca si cateva arme
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu consider ca am o reputatie proasta!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): niciodata, tot timpul am respectat staff ul
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as ajuta jucatorii noi veniti sa faca un roleplay cat mai excelent, si sa ma ocup de persoanele care incalca in orice fel regulamentul server ului
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu consider ca un helper ajuta cu eliberarea orasului de masini abandonate, ajuta jucatorii noi veniti, se mai ocupa si de tickete, practic dupa si numele HELPER, ajuta oameni!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, folosesc obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Absolut!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share