Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Marius Sheldon [Pingu/ ID:7389]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student la Scoala Postliceala Sanitara pentru asistenti medicali "Fundeni"
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece sunt un membru destul de vechi, si implicat al comunitatii, cunosc foarte bine regulamentul, sunt un om calm, stiu sa aplanez conflicte, iar de asemenea, nu am fost niciodata sanctionat pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Razvan, am 20 de ani, sunt din Bucuresti, si sunt motociclist. Timpul liber, atunci cand nu sunt pe Fplayt, il petrec in ride-uri cu motorul, sau in voluntariat pentru spitalul Fundeni. Sunt un om calm, linistit, care stie sa evite si sa calmeze conflictele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marius Sheldon
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Pingu
  • Ore jucate pe server: 820
  • De cat timp jucati pe server: Feburarie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 3-4 ore, depinde de timpul liber
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciodata, nici macar warn, un singur kick din partea lui Rata.
  • ID-ul din joc: 7389
  • Averea detinuta in joc: 1.4kk, cateva arme.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu m-am inteles bine cu membrii din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta playerii serverului sa aiba o experienta mai buna pe comunitatea noastra.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Acesta solutioneaza problemele si nelamuririle jucatorilor, care din de competentele acestuia (Excludem AddGroup spre exemplu, sau probleme de ordin de Scripter, care se rezolva prin ticket pe discord.)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, cu Geforce Experience.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share