Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Cristina Braddock [7]


Recommended Posts

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Braddock
  • 1.2 Prenume: Cristina
  • 1.3 Sex: feminin
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1,60
  • 1.6 Greutate: 53
  • 1.7 Naționalitate: romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 964-9298

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Intotdeauna.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pe langa Limba Romana,stapanesc Limba Engleza si Limba Maghiara

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdict pozitiv,am fost Comisasr in Departamentul de Politie acum 5 luni.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: in Departamentul Medical,veridict pozitiv.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sunt de profesie bucatar,totul a inceput din pura atractie.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Am mai multe motive,iar eu voi explica doar cateva. Cea mai important este "Pasiunea" ,a face ceea ce-ti place si te incanta cu gandul zilnic. Un alt motiv este "Motivatia",deoarece implicarea si dedicatia activitatii acesteia ne arata dorinta de a obtine ce ne propunem. Inca un motiv intemeiat este "Comunicarea",daca nu ai acesta,nu ai nimic,ea este totul,fara ea nimic nu se leaga. Mai este "Curiozitatea" ,sunt curioasa de fire,dar hei ! Tocmai de asta sunt la curent cu cele mai noi metode,aparaturi de pe piata. Si ultimul enumerat este "Excelenta", sper ca voi avea privilegiul de a lucra cu angajati de top,alaturi de care voi demara cele mai frumoase si de impact proiecte. Sunt atenta la nevoia civililor nostrii,dar si la dorintele colegilor cu care lucram zilnic.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu cred ,NU,eu sunt sigura ,ca dispun de capacitatea excelenta de a actiona cu oamenii diplomatic si de a comunica ,adaptata ficarui tip de personalitate. Pe langa aceste lucruri cred ca m-am facut destul de inteleasa prin motivele de mai sus,acelea sunt o particica mica ce m-ar diferentia de restul canditatilor .

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 4.1 Prenume: Cristina
  • 4.2 Vârsta: 17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Sfantu Gheorghe,Covasna
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2 ani 
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 2 ani
  • 4.6 Ce ID aveti in joc?: 7
  • 4.7 Alte informații:  Pupi !
 
Link to comment
Share on other sites

admis.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

 

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

Nume Discord: Ascendancy#1210

Nume Discord: Mr_Criptonus#4646

 

Edited by Ascendancy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share